İçeriğe geç
Anasayfa » Ozon Sauna

Ozon Sauna

Ozon Sauna Ankara oz10x

Tüm vücudunuzun temel ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde yerine getiren ozon  sauna yöntemi son yılların oldukça popüler bir uygulaması. Ozon buharı ile dolu cihaz içerisinde baş bölümü dışarıda kalacak şekilde oturan kişi başta zayıflama ve cilt bakımı olmak üzere tüm vücudunda ozon gazı ile hücre yenilenmesini sağlar. Ankara ilimizde bulunan Oz10x sağlıklı yaşam merkezimizde modern cihazlar kullanılarak yapılan işlemler tamamen uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan işlem özellikle deri üzerinde açılın gözenekler üzerinden vücudun oksijenlenmesini sağlar. Ozon tedavisi olarak bilinen yöntemin aksine ozon maddesinin  deri yoluyla haricen vücuda aktarılmasını sağlayan en son teknoloji cihazımız sayesinde sağlıklı bir cilt bakımı gerçekleşiyor

Ozon Sauna İle Gelen Sağlık

Ozon sauna ile cildin hemen alt kademesinde bulunan damarlar, yağ dokuları, kan ve lenflere nüfuz eden ozon vücuda ihtiyacı olduğu bol oksijeni sağlar. Bu yöntemle lenfatik sistem başta olmak üzere, kan dolaşımının hızlanması, selülit, cilt sağlığı ve detoks etkisi ile zararlı maddelerin vücuttan atılması noktasında oldukça önemli katkılar sağlar. Yöntem aynı zamanda iç hastalıklardan korunmanızı, eklem ağrılarının azalmasını, yaşlanmayı geciktirici etkisi, romatizmal rahatsızlarda ve stresten kurtulma gibi çok sayıda sorunda son derece profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu noktada ozon terapi ile karıştırılmaması gereken uygulamamız tamamen haricen yani dıştan buhar yoluyla uygulanan bir yöntemdir.

 

 

Ozon Sauna Yağ Yakımını Hızlandırıyor

İleri teknoloji ürünü ozon sauna cihazımızın içerisinde yaklaşık 20-30 dakika arasında bekleme süresi bulunuyor. Ozon gazı ile cilde verilen sıcak buhar ve yüksek oksijen değerleri sayesinde çok daha zinde bir şekilde cihazdan çıkıyorsunuz. Yağ yakımını hızlandırdığı için zayıflamaya önemli derecede katkısı bulunan ozon sauna profesyonel oz10x sağlıklı yaşam merkezimizde siz misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesidir. Lütfen diğer hizmetlerimiz ve lisanslı ürünlerimiz ile ilgili bizlere sormak istediklerinizi bildirin. Sizleri cevaplamak bizim için mutluluk olacaktır. Ayrıca sitemiz üzerinden lisanslı kozmetik  kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

Rezervasyon Yap
× Bize Yazın