İçeriğe geç
Anasayfa » Kirpik Perması

Kirpik Perması

Kirpik Perması/Oz10x Sağlıklı Yaşam

 Kadınların güzelliğine güzellik katan en önemli görseli kuşkusuz gözleridir. En güzel gözlere sahip olmanın yanı sıra önemli bir tamamlayıcı olan kirpikler artık kirpik perması yöntemiyle çok daha çarpıcı ve estetik kazanıyor. Oz10x sağlıklı yaşam merkezimizde kirpik perması ve benzer hizmetler profesyonel bir anlayışla yürütülmektedir uzman estetisyenlerimizin yapmış olduğu uygulamalar steril ortamlarda gerçekleştiriliyor. Kirpik perması kadar revaçta bir uygulama olan ipek kirpik ve diğer uygulamalarımızın tamamı 30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile oz10x sağlıklı yaşam merkezimizde gayet profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen hizmetlerimizden sadece birkaç tanesidir. Oz10x Ankara eryaman semtimizde bulunan merkezimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz sizleri ağırlamak bizim için büyük mutluluk olacaktır.

Ayrıca lisanslı ve son derece kaliteli kozmetik ürünlerimizi inceleyebilirsiniz ve istersiniz sitemiz üzerinden kapıda ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

 

[vc_row][vc_column][rd_share_sc animation=”rda_flash” align=”a_left” facebook=”1″ twitter=”1″ gplus=”1″ tumblr=”1″ lin=”1″ mail=”1″][/vc_column][/vc_row]

Rezervasyon Yap
× Bize Yazın